robot, artificial intelligence, programming

INFORMACJE OD WYKŁADOWCY

Wszystkie klasy realizują ten sam materiał, który został przygotowany i jest modyfikowany zgodnie z podstawą programową i przygotowują do egzaminu zawodowego EE09/INF03. W ramach laboratorium klasy wykonują ćwiczenia oraz projekt grupowy i indywidualny. 

Pobierz szablon (template) strony a następnie rozpakuj go w swoim folderze.

Z uwagi na ergonomię pracy i możliwość podglądu na żywo pracować będziemy na: https://codepen.io/ .Po wejściu na stronę należy nacisnąć SING UP i zalogować się używając konta: FB, GitHub lub Twitter albo adresu email. Swoją pracę będzie można monitorować z każdego komputera podłączonego do Internetu. Dostęp do narzędzia jest bezpłatny. Po lewej stronie kliknij teraz PEN i zacznij pracować.
CodeEditor – Compiler, IDE, Programming on mobile – program do kodowania na telefonie.

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2021/2022

KLASA 1/2/3 WITRYNY INTERNETOWE PODRĘCZNIK

Podręczniki nie są obowiązkowe lecz mocno zalecane, gdyż ułatwiają przyswajanie materiału oraz późniejszą powtórkę przed egzaminem. Poniższe części 1 i 3 stanowią kompendium wiedzy z witryn internetowych. Część druga, niewymieniona tutaj obejmuje bazy danych. 
 

Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. Część 1. Projektowanie stron internetowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista

Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. Część 3. Programowanie aplikacji internetowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista

MATERIAŁY DLA UCZNIA